03-5240290 :טל Call Now
כניסה למערכת פתח חשבון חינם

אודותינו

למין הקמתה בראשית 2008 הציעה חברת פולסים ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות מתקדמים לשליחת כמויות גדולות של דואר אלקטרוני והודעות SMS. אנו מאמינים כי בניית קשר רציף ובלתי אמצעי עם הלקוח היא אבן יסוד בהתנהלותה של כל חברה באשר היא, ובדיוק מהסיבה הזו אנו מעניקים ללקוחותינו את האפשרות לעשות שימוש במערכות המתקדמות, הנוחות והזולות ביותר שיסייעו בבניה ובשמירה על קשר מסוג זה עם לקחותיהם. כל זאת, חשוב לציין, מבלי להגדיל ולו במעט את הכמויות האדירות ממילא של דואר הזבל (הספאם) הקיימות בזירה המקוונת ומחוצה לה.

המערכת של חברת פולסים מבוססת על שלושה יתרונות יחסיים: טכנולוגיה, עבירות (Deliverability) גבוהה ושירות לקוחות ותמיכה טכנית ממדרגה ראשונה: ראשית, אנו בחברת פולסים מציעים לכם לעשות שימוש בחומרה ובתוכנה הטובות ביותר בשוק וזאת בכדי להימנע ככל הניתן מתקלות חוזרות ונשנות המאפיינות חברות המספקות שירותים דומים. על מנת לוודא כי לקוחותינו יזכו לגישה לטכנולוגיה המתקדמת ביותר הקיימת בשוק, השקענו משאבים רבים מספור בפיתוח המערכות לנוחיותכם המקסימלית.

זאת ועוד, על מנת להבטיח ללקוחתינו מעבר חלק ומהיר של ההודעות אותם הם שולחים, הרי שכבר מהרגע הראשון שמנו דגש על התאמת המערכת לתקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר. כך למשל, עובדת מערכת פולסים עם השדרוגים האחרונים בטכנולוגיות ה-SPF וה-DomainKey. בנוסף, מקפידה חברת פולסים על שמירה על קשר שוטף ורציף עם ספקיות האינטרנט השונות על מנת לשמר את העבירות במיטבה ולמנוע במקביל את העברתו של דואר הזבל (ספאם) בשרתי המערכת.

למען הסר ספק נבהיר בהקשר זה כי כל הדיוור האלקטרוני המועבר במערכת פולסים הינו בגדר דואר אלקטרוני מורשה. במילים אחרות, מדובר בדיוור אלקטרוני שהלקוחות שלנו קיבלו אישור להפיצו לנמעניהם. מערכת פולסים נבנתה על ידי מיטב המומחים בתחום אבטחת המידע בתבל, וזאת על מנת לוודא בצורה חד משמעית כי שום דבר דואר לא רלוונטי ובעייתי לא יחדור את החומה הבצורה סביב המערכת.

היתרון היחסי השלישי שלנו נעוץ ביחס האישי אותו אנו מעניקים ללקוחותינו: מהרגע בו פתחה את משרדיה, אימצה חברת פולסים גישה חד משמעית שרואה בלקוח את החוליה החשובה ביותר בשרשרת הפעילות. לכן, לעד נעשה ככל יכולתנו על מנת להעניק לכלל הלקוחות שלנו שירות מסור ותמיכה טכנית מקצועית ואמינה בכל זמן ומקום ברחבי הגלובוס. אנו רואים בשביעות הרצון המקסימלית של הלקוחות שלנו את המפתח לקיום החברה בטווח הקצר והארוך כאחד. מוקד שירות הלקוחות שלנו פועל בימים א'-ה' בין השעות 09:00 ל-19:00. באם אתם זקוקים לסיוע מעבר לשעות הפעילות אנא צרו עמנו קשר באמצעות הדואר האלקטרוני ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.


© 2001-2012 All Rights Reserved. | Anti Spam Policy | Privacy & Security Policy

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image