03-5240290 :טל Call Now
כניסה למערכת פתח חשבון חינם

שליחת חשבוניות בדואר אלקטרוני והעברת קבצים גדולים

חשבוניות בקליק אחד. החשבונית היא לא סתם עוד פיסת נייר חסרת חשיבות. ההפך הוא הנכון. מדובר על אסמכתא משפטית חשובה מאין כמוה שבלעדיה לא תוכלו לקבל את התשלום שמגיע לכם על העבודה שביצעתם בעמל רב. בימים שבהם המשוואה לפיה זמן שווה כסף הופכת ליותר ויותר דומיננטית, כל יום שעובר מבלי שהעברתם ללקוחות שלכם חשבונית על תשלום שמגיע לכם הוא יום שהלך לאיבוד ללא סיבה.

על מנת להקל עליכם ולחסוך לכם זמן יקר וגם לא מעט כסף מציעה חברת פולסים ללקוחותיה לעשות שימוש במערכת הייחודית אותה פיתחנו לשליחת חשבוניות באמצעות הדואר האלקטרוני במהירות וללא כל קושי.

אחרי שתשלחו את החשבונית ללקוח תוכלו להפיק דו"ח סטטיסטי ברור ונהיר שיראה לכם בדיוק מי פתח את החשבונית ומתי, והאם הנמען אף לחץ על אחד הקישורים המופיעים בדיוור שבו נשלחה החשבונית (במידה וקישורים כאלה אכן שובצו על ידכם.) יתרה מזאת, ונוכח לא מעט תקדימי עבר בהקשר זה, אישור שליחת החשבונית באמצעות הדואר האלקטרוני יכול לשמש לכם כהוכחה קשיחה שאותה תוכלו להציג בפני רשויות המס במקרה הצורך, וזאת מבלי שיהיה עליכם להסתמך על עובדי סניף הדואר שעלולים לא למסור את החשבונית בזמן או אפילו לאבד אותן בדרך.

יתרה מזאת, צירוף חשבוניות בעלות נפח גדול לדואר האלקטרוני אותו אתם שולחים עלול להוביל להכנסתכם האוטומטית לתיבת הספאם של הנמען. על מנת למנוע את אי הנעימות מומלץ להשתמש במערכת ניוזלטר מאושר המתאפיינת בשיעורי עבירות גבוהים. החשבוניות יגיעו בבטחה אל הלקוח ואתם תוכלו להסיר כל דאגה מלבכם.

לשלוח קבצים גדולים ללא חשש

מעבר לשליחת החשבוניות בלחיצת כפתור אחת תאפשר לכם מערכת פולסים לשלוח קבצים בעלי נפח גדול בקלות ובנוחות. העברה של קבצים גדולים דורשת באופן טבעי הקצאה של משאבי מערכת רבים שימנעו שיתוק ויכשילו את השליחה. המשאבים העומדים לרשותה של מערכת פולסים מבטיחים שכל קובץ אותו תרצו לשלוח, גדול ככל שיהיה, יגיע בשלמותו ליעד המבוקש.

זכרו, תמיד עדיף להקדים תרופה למכה ולפתור כבר עכשיו את הבעיות שעלולות לצוץ בשלב מאוחר יותר. קביעה זו נכונה הן לגבי משלוח החשבוניות והן לגבי משלוח של קבצים בעלי נפח גדול. אל תחכו לבעיה – פתרו אותה מבעוד מועד.

לשאלות נוספות אנא צרו קשר עם שרות הלקוחות שלנו בטלפון 03-5240290


© 2001-2012 All Rights Reserved. | Anti Spam Policy | Privacy & Security Policy

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image