03-5240290 :טל Call Now
כניסה למערכת פתח חשבון חינם

מהם יתרונות השימוש במערכת משולבת לשיווק באינטרנט?

אבטחת המידע היא שם המשחק. היתרון המשמעותי ביותר בשימוש במערכת משולבת לשיווק באינטרנט טמון ביכולת לשלב את כל כלי השיווק במקום אחד מבלי להסתכן בפיזורם של הנתונים האישיים שלכם ושל לקוחותיכם הנאמנים במגוון רחב של מקומות. בתקופה בה גניבת הזהויות ברשת האינטרנט הופכת לדבר שבשגרה, חשיבותו של תחום אבטחת המידע מקבלת משנה תוקף.

על מנת לנהל קמפיין שיווק יעיל אתם זקוקים בין היתר לדפי נחיתה אפקטיביים, לניוזלטר מסודר ומעוצב ולכלי מעקב מדויקים ואמינים שיסייעו לכם לאמוד את יעילותו של הקמפיין. כל הכלים הללו חייבים להיות מרוכזים במקום אחד בלבד שהוא ורק הוא יהפוך לליבת פעילות השיווק שלכם. עם כל יום שעובר, גובר במידה ניכרת הפחד ממסירת הפרטים האישיים ברשתות האינטרנט. לא ניתן להאשים את הלקוחות הממאנים למסור את פרטיהם, כל שתוכלו לעשות הוא להבטיח להם את ההגנה הטובה ביותר.

מערכת השיווק המשולבת של חברת פולסים תאפשר לכם להגן על עצמכם ועל הלקוחות שלכם ולוודא שכל הנתונים שלכם, כמו גם אלו שאתם מקבלים מהם נשמרים מאחורי חומה בצורה שלא ניתן לחדור אליה.

יעילות כקו מנחה

מעבר לשיקולי אבטחת המידע, מערכת שיווק משולבת תסייע לכם לחסוך זמן יקר ולא פחות חשוב מכך – כסף, וזאת משום שתוכלו לרכז את כל המאמצים שלכם בפלטפורמה אחת באופן שמייתר את הצורך ליצור קשר עם חברות המפעילות פלטפורמות שיווק נוספות. כל שירות שכזה יעלה לכם לא מעט כסף שאותו תוכלו להפנות במועד מאוחר יותר לאפיקים אחרים.

עצם קיומה של מערכת שיווק משולבת אחת השולטת על ענפי השיווק שלכם תאפשר לכם לנהל בנוחות ובקלות את רבה את כל הפעילות מבלי להתבלבל לרגע: החל משליחת הניוזלטר דרך משלוח הודעות ה-SMS וכלה בניטור מהימן ומדויק של סטטיסטטיקות השיווק. הכל במקום אחד – כך שתוכלו להיות רגועים ולהקדיש את כל תשומת הלב שלכם לקידום בית העסק.

לשאלות נוספות אנא צרו קשר עם שרות הלקוחות שלנו בטלפון 03-5240290


© 2001-2012 All Rights Reserved. | Anti Spam Policy | Privacy & Security Policy

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image