03-5240290 :טל Call Now
כניסה למערכת פתח חשבון חינם

מערכת לשליחת SMS

כיום כבר ברור וידוע לכל שהטלפון הנייד הפך לחברו הטוב ביותר של האדם שלא יוצא מהבית בלי שלפחות מכשיר אחד יימצא בכיסו או בתיקו. בדיוק מהסיבה הזו הפך גם משלוח הודעות ה- SMS לאחד האמצעים היעילים ביותר בעולם השיווק.

הרציונל שמאחורי שיטה זו נעוץ כמובן בטענה שמדובר בשיווק הבלתי-אמצעי הטוב ביותר מפני שאחרי הכל בין 95% ל-98% מהאנשים קוראים את הודעות הסמס המגיעות אליהן תוך דקות ספורות מרגע קבלתן. זאת ועוד, קרוב ל-40% מהלקוחות מתנהלים מול המותגים הקבועים שלהם בהודעות SMS בלבד. ואם זה לא מספיק הרי שמחקרים נוספים שהתפרסמו בהקשר זה הוכיחו כי שיעור ההיענות להצעות שיווקיות הנשלחות באמצעות הודעת SMS גבוה פי חמישה לכל הפחות משיעור ההיענות להצעות דומות הנשלחות באמצעות הדואר האלקטרוני. איך שלא תסתכלו על זה, המגמה ברורה – השיווק ב-SMS הוא הטרנד החזק ביותר בעולם השיווק הגלובלי.

אילו דברים ניתן לעשות באמצעות המערכת לשליחת הודעות SMS?

על מנת למקסם את יעילותו של השיווק באמצעות SMS מרבית המפרסמים עושים שימוש במערכות ייחודיות וייעודיות המותאמות לצורך כך. היתרון המשמעותי ביותר הנעוץ בשימוש במערכות מסוג זה טמון ביכולת לשלוח אלפי הודעות SMS בלחיצת כפתור אחת. מעבר לכך, השימוש ההולך וגובר בסמארטפונים הביא להכנסתו של מגוון רחב יותר של אפשרויות הטמעת קישורים ישירים לרכישה ישירה של קופוני הנחה וכיוצא באלה. חשוב מאוד שלחברה עמה תעבדו תהיה מערכת המותאמת בצורה הטובה ביותר לחידושים האחרונים בשוק.

בנוסף, מערכת מסודרת לשליחת הודעות SMS תאפשר לכם להוסיף בקלות רבה נרשמים לרשימת התפוצה שלכם, ואף להסירם במקרה הצורך בכדי לא להפר את חוק הספאם. לא פחות חשוב מכך – המערכת תספק לכם את כל הנתונים הסטטיסטיים שיסייעו לכם לקבל את ההחלטות המושכלות והנכונות ביותר בנוגע להמשך הקמפיין. במילים אחרות, כל נתון סטטיסטי שתוכלו להפיק באמצעות המערכת ישמש אתכם בשלב מאוחר יותר למען ניתוח האפקטיביות של הקמפיין והפקת הלקחים הנדרשת.

אנו בחברת פולסים נספק לכם את המערכת האיכותית והמתקדמת ביותר לניהול קמפיין השיווק באמצעות SMS. כמו כן, נסייע לכם לתכנן את הקמפיין, לנתח את קהלי היעד ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר באמצעות מקסום המשאבים העומדים לרשותכם. בדיוק לשם כך אנחנו כאן.


© 2001-2012 All Rights Reserved. | Anti Spam Policy | Privacy & Security Policy

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image