03-5240290 :טל Call Now
כניסה למערכת פתח חשבון חינם

מה הוא ניוזלטר?

אחד הדברים המרכזיים ביותר עליו עובדים בעלי עסקים, הינו שמירה על קשר מול קהל הלקוחות של העסק, ומאחר ומדובר במלאכה לא פשוטה כלל למי שעוד לא התקדם ושמע על הטכנולוגיות שנועדו במיוחד לביצוע תפקיד זה, כגון: ניוזלטר, רבים נכשלים בה לא פעם ולא פעמיים.

מהו ניוזלטר

ניוזלטר הינו דיוור באינטרנט באמצעות דואר אלקטרוני המתבצע באופן אוטומטי ומועבר מהעסק אל קהל הלקוחות שלו, באופן אוטומטי ופשוט במיוחד. למעשה, הניוזלטר מתבסס על גבי מערכת מתקדמת שמפיצה כל זמן מוגדר מראש מיילים מהעסק אל המיילים הפרטיים של קהל הלקוחות הרשומים לאתר בלבד, ומאפשרת בשל כך, קשר תמידי עם הלקוחות שכבר ביצעו בעבר רכישה באתר, מה שמביא לתפוקה גדולה וחיונית מאוד, שכן יותר לקוחות קיימים חוזרים והגדלת הרווחים משתפרת משמעותית.

על ידי העברת המסר הנכון והמדויק לקהל היעד של העסק, ניתן להביא למצב של לקוחות חוזרים לרכישה נוספת באתר בשל כך, אולם, בכדי להביא למצב של שליחת ניוזלטרים, יש להיעזר בחברה מקצועית שמתמחה בהפצת ניוזלטרים ושברשותה מערכת ניוזלטרים מתקדמת ואיכותית במיוחד.

ניוזלטרים בחברת פולסים

פולסים מציעה לכם מערכת ניוזלטר מתקדמת ואיכותית אשר הוקמה ופותחה על ידי מיטב בעלי המקצוע בארץ ומתאימה לעסקים בכל סדר גודל ובכל כמות של הפצה.
המערכת של פולסים הינה מערכת דיוור אלקטרוני מורשה, דהיינו, מערכת שמספקת דיוור לאותם לקוחות שנרשמו ועל פי חוק הסכימו לקבל את אותם הדיוורים במייל וב SMS .

איך זה עובד?

לכל משתמש במערכת המתקדמת של פולסים, יש שם משתמש וסיסמא אישית, משם הוא יכול ליצור את הדיוורים הרצויים לו ולנהל לקוחות באופן יומיומי. המערכת תספק את הדיוור אך ורק ללקוחות שנרשמו על פי חוק ולא ללקוחות שלא הסכימו לכך, כך שהמטרה העיקרית בדיוור היא ליצור שימור לקוחות ללקוחות קיימים שכבר נרשמו/רכשו בעסק בעבר.

היתרונות

שימור לקוחות קיימים שנרשמו למאגר והסכימו לקבל דיוורים, על ידי שליחה של מבצעים, דילים ייחודיים ועוד.
אפשרות לשלוח דיוורים אישיים לרגל ימי הולדת או אירועים מיוחדים של הלקוח.
המיילים מגיעים אל תיבת ה-INBOX של הלקוח ולא מגיעים כספאם.
החברה שהוקמה בשנת 2008, חרטה על דגלה מצוינות בכל הנוגע למתן שירות מתקדם, איכותי ומהימן ללקוחות ותשמח להעניק גם לכם!

באתר פולסים תוכלו למצוא את כל המידע הנדרש אודות שירותי חברת פולסים ואף לצפות במחירון החברה להפצת ניוזלטרים. רוצים לשמוע פרטים נוספים אודות ניוזלטר? נציגי פולסים עומדים לשירותכם וישמחו לסייע לכם בכל שאלה/מענה. בנוסף ולנוחיותכם, ניתן להשאיר פרטים באתר בכל שעות היממה ונציג יחזור אליכם תוך זמן קצר.


© 2001-2012 All Rights Reserved. | Anti Spam Policy | Privacy & Security Policy

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image