03-5240290 :טל Call Now
כניסה למערכת פתח חשבון חינם

דיוור אלקטרוני עם תמונות פתוחות

לראות את התמונה המלאה

עד היום, כל הדיוור האלקטרוני ששלחתם ללקוחות שלכם היה משעמם. מילים, מילים ועוד מילים. בלי שום תמונה. אתם כמובן לא רציתם שזה מה שיקרה אבל זה בדיוק מה שקרה בפועל כאשר כל שרתי האימייל הקיימים (Yahoo,Gmail,Hotmail וגם ה-Outlook) חסמו את הצגת התמונות האוטומטית ואילצה את כל הנמענים לבצע פעולה אקטיבית וללחוץ על כפתור שיראה להם את הדואר האלקטרוני בדיוק כפי שהתכוון המשורר, ובמקרה הזה, אתם – עם כל התמונות והעיצוב בהם השקעתם זמן רב.

החידוש שאנו מציעים במערכת פולסים יאפשר לנמענים שלכם לקבל את הדיוור האלקטרוני במלואו וזאת לרבות כל התמונות המופיעות בו באופן אוטומטי.

תמונה אחת שווה אלף מילים

עליכם לזכור כי אחד הכללים החשובים ביותר של עולם האינטרנט הוא כלל שלוש השניות – זהו פרק הזמן שבמהלכו הגולש הממוצע יחליט אם ברצונו להמשיך ולגלוש באתר שזה עתה הכיר. במילים אחרות, זהו פרק הזמן שבו ניתן ליצור רושם ראשוני על גולש שנכנס לראשונה לאתר שלכם. כשמדובר בדיוור אלקטרוני פרק הזמן הזה רק הולך ומתקצר, גם אם לא מדובר בפעם הראשונה בה קיבל הנמען את הדיוור שלכם. אם תיכשלו במשימה – סביר להניח שהלקוח לא ירצה להמשיך ולקבל את העדכונים שלכם ועל אחת כמה וכמה לקנות אצלכם.

זאת ועוד, יותר ויותר מחקרי שיווק שמתפרסמים בשנים האחרונות מראים כי כמות גדולה מאוד של מנויים ברשימות תפוצה כלל לא טורחים לקרוא את הטקסט שמופיע בדיוור האלקטרוני אותו קיבלו אם אין בו גירוי מיידי שיכול למשוך אותם. התמונה המקורית או העיצוב הנועז הם בדיוק הגירויים שאותם מחפשים הנמענים.

התמונה כמקדם מכירות יעיל

במידה ותצרפו לדיוור האלקטרוני שיישלח ללקוח תמונות טובות של המוצר אותו אתם מציעים, יהיה זה צעד משמעותי בדרך לרכישה. התמונה מייצרת אמון, היא גורמת לנמען שלכם להבין מה בדיוק הוא יקבל – ללא הפתעות וללא חתולים בשק. כיום, פחות מ-25% מהנמענים ברשימות התפוצה יטרחו לפתוח את הגרסה המלאה והצבעונית של הדיוור האלקטרוני, רובם יעדיפו להסתפק בטקסט שכתבתם וזה עשוי לא להספיק. זכרו, הלקוח המרוצה של היום יהפוך ללקוח הנאמן של מחר.

לשאלות נוספות ולרכישת השירות ניתן ליצור קשר עם מחלקת המכירות של חברת פולסים בטלפון 03-5240290


© 2001-2012 All Rights Reserved. | Anti Spam Policy | Privacy & Security Policy

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image