03-5240290 :טל Call Now
כניסה למערכת פתח חשבון חינם

נס טכנולוגיות

נס ישראל הנה אחת מארבעת המרכזים העולמיים של נס טכנולוגיות. נס טכנולוגיות היא חברה גלובלית המספקת שירותים ופתרונות בתחום המחשוב וטכנולוגיית המידע (IT). החברה מתמחה באספקת שירותי פיתוח תוכנה, שילוב מערכות, פיתוח יישומים, ייעוץ והפצת תוכנה. נס מספקת את מגוון שירותיה ומוצריה תוך שימוש במודל אספקה גלובלי המשלב בין שירותי Offshore, Near-shore וצוותים מקומיים. מודל זה מאפשר לנס טכנולוגיות להעניק ללקוחותיה פתרונות אופטימליים לצרכיהם ולהקנות להם ערך מוסף ייחודי, המסייע להם להשיג ולשמר יתרון תחרותי. נס היא חברת שירותי ה-IT המובילה בישראל והיא מבססת את מעמדה כשחקן מפתח בשוק הגלובלי של שירותי IT וספק פתרונות עסקיים, הודות לשילוב בין יכולות האספקה המגוונות שלה, המומחיות הטכנולוגית, שיתופי הפעולה האסטרטגיים עם חברות תוכנה וחומרה מובילות בעולם ובסיס הלקוחות ההולך וגדל. לנס כ-7,000 עובדים, פעילויות בצפון אמריקה, אירופה, ישראל והודו, ולקוחות בלמעלה מ-20 מדינות.

נס ישראל מעמידה לרשות לקוחותיה שלושה מגזרים עסקיים: מגזר פיננסי, מגזר ציבורי-בטחוני ומגזר התעשיה, השירותים והיי-טק. מגזרים אלו נתמכים על ידי 3 קווים עסקים (Line of Business). קווים עסקיים אלו מרכזים את מיטב ההתמחויות והמתודולוגיות המקצועיות הכוללים: קו עסקים לשילוב ופיתוח מערכות ו-BI , קו עסקים מיקור חוץ וקו עסקים בדיקות והדרכות. הקווים העסקים מכילים את מיטב הפתרונות, השירותים, הידע המקצועי וההון האנושי באיכותי ביותר לצורכי הליבה העסקית של כלל המגזרים. מבנה זה מעניק ערך רב ללקוח ומספק כתובת עסקית ומקצועית אחת בתוך נס. היכרותם המעמיקה של המגזרים העסקיים בנס והבנתם את הפעילות והצורך העסקי המוגדר של כל מגזר וכן את ההיבטים היחודיים לכל לקוח, מהווים ערך מוסף משמעותי. הודות למודל עסקי זה, לכל אחד מהמגזרים מאות סיפורי הצלחה אשר מושתתים על שיפור התחרותיות והיעילות של כל אחד מלקוחותיהם.

נס כחברה בעלת למעלה מ-30 שנות ניסיון מצטבר בניהול נכון ומוצלח של פרויקטים מהגדולים והמורכבים שנעשו בישראל, מבינה את המשמעות של חברת פרויקטים טכנולוגיים מובילה החל מרמת המקצועיות, דרך הטמעת תהליכי איכות ומתודולוגיות מורכבות, ניהול סיכונים, הכשרת כוח אדם מיומן וכלה במסירת הפרויקט בזמן ולשביעות רצון הלקוח. אחד התהליכים הקריטיים ביותר המסייעים בהקטנת אי הוודאות, הוא ניהול הסיכונים. מיפוי וניהול סיכונים נכון ומחושב מתחיל בזיהוי הסיכון דרך מניעתו או צמצומו באמצעות העמדת צוות מיומן ומוכשר ומעורבות ההנהלה בכל תהליכי האיכות והבקרה הנדרשים עד להשגת סיום פרויקט מוצלח לשביעות רצונו של הלקוח ושל נס כשותפה להצלחה. היכולת לצמצם את אי הוודאות לצד יישום פרמטרים קריטיים נוספים להצלחה כמו: אחריות, יציבות ,הכשרת צוות מיומן, חדשנות טכנולוגית וניהול תהליכי איכות שוטפים - מציבים את נס כחברת הפרויקטים המובילה, היציבה והמיומנת ביותר בענף טכנולוגיית המידע.


© 2001-2012 All Rights Reserved. | Anti Spam Policy | Privacy & Security Policy

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image