03-5240290 :טל Call Now
כניסה למערכת פתח חשבון חינם

תוכנית מומחים

Experts Plan
מומחה הציע את שירותיך מחפש מומחה?
מטרתה של תכנית המומחים של חברת פולסים היא לייצר חיבור מקצועי בין הלקוחות הזקוקים לייעוץ בתחום השיווק וקידום המכירות באמצעות הדיוור האלקטרוני לבין המומחים שמכירים את התחום על בוריו ועל מגוון רבדיו השונים: החל מבניית תכנית עבודה מסודרת לניהול מועדון הלקוחות, דרך העיצוב הויזואלי של הדיוור האלקטרוני וכלה בהגדלת רשימות התפוצה.

תכנית המומחים של חברת פולסים מבוססת על ההבנה כי פעמים רבות בעלי עסקים זקוקים לליווי מקצועי אישי ואיכותי שיסייע להם למסד ולבסס את פלטפורמת השיווק האינטרנטי שלהם. כמו בכל תחום אחר בחיים, גם במקרים מסוג זה, הניסיון והוותק משחקים תפקיד חשוב מאין כמוהו. נסיון כזה תוכלו למצוא רק אצל מומחים מוכחים מהשורה הראשונה – כמו אלה שריכזנו כאן.

כל מומחה שעמו תיצרו קשר ישמח לחלוק אתכם מניסיונו ולסייע לכם להשלים את המשימה שעליכם לבצע. בעולם הדיוור האלקטרוני אין תחליף לידע ולניסיון שנצברים לאחר שנים של עבודה עם אינספור לקוחות והתמודדות עם כמות עצומה של תרחישים. שיטת סינון המומחים של חברת פולסים מבטיחה לכם שהאנשים אשר עברו נכנסו לרשימת המומחים שלנו הם הדובדבן שבקצפת.

עולם הדיוור האלקטרוני פותח בפני העושים בו שימוש אפשרויות רבות מספור למיתוג בתי העסק שלהם ולהגדלת סך ההכנסות החודשי שלהם. כל זאת בהנחה ואתם עושים את הדברים על הצד הטוב ביותר. כך למשל, אם אתם פועלים כבר שנה אך רשימת התפוצה שלכם כוללת לא יותר מ-120 איש, הרי שמדובר באינדיקטור בעייתי המצביע על כך שלא שיווקתם את עצמכם היטב וגם שלא הצעתם ללקוחות הפוטנציאליים שלכם תמריץ משתלם מספיק שישכנע אותם להצטרף ולקבל את העדכונים השוטפים שלכם.

לחילופין, גם אם רשימת התפוצה שלכם כוללת מספר מנויים ניכר אך מעטים מהם מגיעים לדף הנחיתה הייעודי, ועוד פחות מכך, רוכשים בסופו של דבר את השירות או המוצר שאתם מציעים, סימן שהתוכן או העיצוב הוויזואלי של הדיוור האלקטרוני אותו אתם מציעים, אינו אטרקטיבי מספיק. על מנת לחולל את השינוי הדרוש תמיד תוכלו לפנות לאחד ממומחי התוכן והעיצוב הנמצאים במאגר המומחים שלנו ולהפיח בדיוור האלקטרוני שלכם חיים חדשים שישפרו לאין שיעור את יחס ההמרה שלכם.

על מנת להתחיל בתהליך כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור עמנו קשר על מנת שנמצא עבורכם את המומחה המתאים ביותר ולהתחיל את הפרויקט המשותף. עם סיומו של הפרוייקט, ואם שיתוף הפעולה ענה על הציפיות שלכם, נשמח באם תעבירו לידינו מכתב המלצה על המומחה על מנת שנוכל לפרסמו

במקביל, אנו מזמינים גם את המומחים שביניכם להצטרף לתכנית המומחים האקסלוסיבית שלנו, לפרט את תחומי המומחיות שלכם ולחשוף את עצמכם בפני קהל הולך ומתרחב של לקוחות פוטנציאליים. אם תמיד רציתם לעשות שימוש בידע המקצועי שצברתם במשך השנים ולהגדיל את סך ההכנסות החודשי שלכם – מקומכם איתנו בתכנית המומחים של חברת פולסים.

אנו מזמינים אתכם להצטרף עוד היום לתכנית המומחים של חברת פולסים: צרו עמנו קשר בטלפון מספר 03-5240290

שירותי מומחה
ניתוח תוצאות קמפיינים עיצוב קמפיינים בניית קמפיינים ניהול רשימת תפוצה
ניהול מועדוני לקוחות ניהול חשבון במערכת HTML יצירת חיתוך עיצובים

© 2001-2012 All Rights Reserved. | Anti Spam Policy | Privacy & Security Policy

Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image