03-5240290:טלCall Now
כניסה למערכתפתח חשבון חינם

תכנית השותפים של חברת פולסים

Partners Plan
דף מידע לשותפים עסקייםהצטרף לתוכנית השותפים
תכנית השותפים של חברת פולסים מאפשרת לכם להצטרף למגוון המשווקים המורשים של מערכת פולסים ולהגדיל את ההכנסה החודשית שלכם. תוכלו לעשות זאת באחד משלושת המסלולים הבאים:

1.העברת פרטים של לקוחות פוטנציאליים – זהו המודל הסטנדרטי והשכיח ביותר. במסגרת המסלול הזה תעבירו לידינו את שמו של הלקוח הפוטנציאלי ואת מספר הטלפון שלו ואנו ניצור עמו קשר. בתמורה נעביר לחשבונכם עמלה בסך 5% מסך התשלום אשר יועבר על ידי הלקוח לדיוור כל חודש. זוהי הדרך הפשוטה ביותר להגדיל את סך ההכנסות החודשי שלכם באופן ששני הצדדים ירוויחו.

2.ניהול לקוחות – אפיק ניהול הלקוחות יאפשר לכם להציע את מערכת הדיוור האלקטרוני של חברת פולסים על כל מרכיביה המעודכנים ביותר ללקוחות שלכם ולמעשה לנהל את הקשר השוטף מולם על בסיס קבוע בכך לגבות תשלום ישירות מהלקוח שלכם ולקבל מחירי RESELLER.

3.Private Label – תכנית ה-Private Label תאפשר לכם לקבל לידיכם את הזכות לשווק ללקוחותיכם את מערכת הדיוור האלקטרוני של חברת פולסים במעטפת אישית המותאמת לחברה שלכם. במילים אחרות, רשיון השימוש לא יכלול רק את הזכות להציע ללקוחות שלכם את השימוש במערכת של חברת פולסים, כי אם גם לעשות כן באמצעות הטמעת סימני הזיהוי העסקיים שלכם על המערכת מכוון לחברות גדולות בעלות מאגרי לקוחות גדולים בלבד.

הצטרפו עוד היום לתכנית השותפים של חברת פולסים:
צרו עמנו קשר בטלפון מספר 03-5240290©2001-2012 All Rights Reserved.|Anti Spam Policy|Privacy& Security Policy

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage